Bizim online dosya transferi modülünün sağladığı kolaylık sayesinde, sadece bir dosya sunmak için özel olarak bir yerlere gitmenize gerek yoktur. Siz birkaç dakika içinde kolayca bilgisayarınızdan bir dosya gönderebilirsiniz. Adobe ® PDF JobReady ™ ile dosya gönderme zamanı dosya sorunlarının % 90 ortadan kaldırın ve  sipariş deneyiminizi kolaylaştırın.

Siz bizim web sitemizden programı indirebilir ve bir adım kolaylıkla bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz. Bizim matbaaya doğrudan gelen bir PDF üreten konum dışında Adobe ® PDF JobReady ™ ağınızdaki herhangi bir yazıcı gibi çalışır. Adobe ® PDF JobReady ™ ile PDF teknolojinin en iyi ismine güvenin. Lütfen bağlantıyı takip edin http://mozaikprinting.presencehost.net/JobReady, veya yeşil oku tıklayın ve talimatları takip edin. 

Ya da sadece aşağıya bilgilerinizi girin, göndermek tuşuna tıklayın ve biz bunu aldığımızı onaylamak için size  bir e-posta göndereceğiz. İşte bu kadar kolay.

*REQUIRED
Gönderdiğiniz dosya hakkında bilgi veriniz. Dosyayı oluşturmak için kullandığınız uygulamayı girin.

Bilgisayarınızdaki bir dosyayı seçmek için aşağıdaki "Ekle" düğmesine tıklayın. Dosyayı seçtikten sonra , onu bize aktarmak için "Dosyayı Gönder" butonuna tıklayınız. Göndermeden önce dosyayı sıkıştırmak için lütfen WinZip veya DropStuff kullanın. Sizin KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) tarafından onay verilmediği takdirde, bize PDF dosyalar gerekir.

*REQUIRED